Emiel Brink is sinds oktober 2021 CEO van de Lenferink Groep Zwolle, een onderneming gespecialiseerd in vastgoedbeheer en -ontwikkeling. Hij heeft ervaring in het aansturen van teams en het beheren van een diverse vastgoedportefeuille. Brink is gevestigd in Zwolle, Overijssel.
–
Emiel Brinks carrière begon bij de Lenferink Groep Zwolle in oktober 2021, waar hij de rol van Chief Executive Officer op zich nam. Voor zijn huidige functie zijn er geen eerdere werkervaringen benoemd in de beschikbare data.
Brink is vooral bekend vanwege zijn verantwoordelijkheden bij de Lenferink Groep, waar hij betrokken is geweest bij het managen van een uitgebreide vastgoedportefeuille, waaronder notable projecten zoals de woonboulevard in Amsterdam.
–
–
In een recent interview gaf Brink aan dat de Lenferink Groep streeft naar een gezond rendementsprofiel door waarde toe te voegen aan hun projecten.
Bedrijfsnaam: Lenferink Groep Zwolle
LinkedIn:
Contactgegevens:
[site_reviews_summary assigned_posts=”post_id”]
[site_reviews_form assigned_posts=”post_id”]