Arjan Rens is momenteel partner en makelaar bij HRS Bedrijfsmakelaars en vervult de rol van bestuursvoorzitter bij Dynamis. Hij is gespecialiseerd in logistiek vastgoed en heeft ruime ervaring in de aan- en verhuur evenals in de bemiddeling van bedrijfspanden. Rens is gevestigd in ‘s-Hertogenbosch, Noord-Brabant.
Arjan Rens behaalde in 2001 zijn bachelor in Management Economie en Recht aan de Avans Hogeschool in Breda. Tijdens zijn studie was hij voorzitter van de studievereniging SV Merlijn. Eerder voltooide hij in 1996 zijn diploma aan het dr. Schaepmancollege.
Na zijn afstuderen begon Rens zijn carrière bij DTZ Zadelhoff als bedrijfsmakelaar. Daarna werkte hij bij een particuliere belegger en richtte hij zijn eigen vastgoedbeheerbedrijf en makelaarskantoor op. In 2011 was hij een van de oprichters van HRS Bedrijfsmakelaars, waar hij tot nu toe actief is. Hij heeft ook bijgedragen aan de oprichting van Dynamis Logistiek, een initiatief gericht op het verbeteren van de dienstverlening in logistiek vastgoed.
Arjan Rens staat bekend om zijn betrokkenheid bij de oprichting van Dynamis Logistiek, die inspeelt op de groeiende vraag naar logistiek vastgoed. Hij heeft ook zijn visie gegeven op de uitdagingen in de vastgoedmarkt, waaronder het tekort aan kwalitatief hoogwaardige bedrijfsruimten voor het MKB.
–
Arjan Rens is getrouwd en heeft twee kinderen. In zijn vrije tijd is hij actief als wielrenner en maakt hij deel uit van een lokale fietsclub. Zijn hobby is een belangrijke bron van inspiratie voor hem, vooral tijdens uitdagende ritten.
Rens heeft deelgenomen aan de Dynamis ‘Go to EXPO’, een wielrentocht naar de vastgoedbeurs EXPO REAL in München, met als doel fondsen te werven voor het Leontienhuis, een initiatief ter ondersteuning van mensen met een eetstoornis.
Bedrijfsnaam: HRS Bedrijfsmakelaars, Partner in Dynamis
LinkedIn:
Contactgegevens:
[site_reviews_summary assigned_posts=”post_id”]
[site_reviews_form assigned_posts=”post_id”]