Brian Beers is vennoot bij COG Makelaars en is gespecialiseerd in commercieel onroerend goed. Hij heeft meer dan 19 jaar ervaring in de vastgoedsector, sinds hij in 2006 COG Makelaars oprichtte. Voor zijn huidige functie was hij directeur bij Meeùs, waar hij eveneens actief was in de vastgoedbranche.
Over zijn opleiding zijn geen specifieke gegevens beschikbaar.
Na zijn start in 1989 als directeur bij Meeùs, heeft hij daar zeventien jaar gewerkt voordat hij in 2006 COG Makelaars oprichtte. In zijn huidige rol heeft Beers zich gefocust op de commerciële vastgoedmarkt en zijn expertise ingezet voor uiteenlopende vastgoedprojecten en transacties.
Beers is recentelijk in het nieuws gekomen voor zijn 25-jarig jubileum als makelaar, een moment dat werd gevierd met de uitreiking van het makelaarsstafje van de NVM Business.
–
–
Bedrijfsnaam: COG Makelaars
LinkedIn:
Contactgegevens:
[site_reviews_summary assigned_posts=”post_id”]
[site_reviews_form assigned_posts=”post_id”]