Hans Ensing is momenteel Directeur bij Woningbouw Centraal Nederland. Voorheen vervulde hij de rol van voorzitter van de Raad van Bestuur van het Bravis Ziekenhuis, een functie die hij tot oktober 2020 bekleedde. Zijn eerdere ervaring omvat meer dan dertig jaar in de ziekenhuiswereld.
Er zijn geen gegevens beschikbaar over de opleidingen van Hans Ensing.
Hans Ensing begon zijn carrière dertig jaar geleden bij het Lievensberg Ziekenhuis, waar hij later opklom tot bestuursvoorzitter. Bij het Bravis Ziekenhuis, waar hij in 2015 een fusie leidde, richtte hij zich op samenwerking binnen de regio en de ontwikkeling van ziekenhuiszorg. Zijn loopbaan in de zorg kenmerkt zich door verschillende bestuurlijke functies en betrokkenheid bij regionale samenwerkingsinitiatieven.
Hans Ensing staat bekend om zijn bijdrage aan de integratie van ziekenhuizen en het verbeteren van de samenwerking binnen de zorgsector. Hij heeft diverse mijlpalen bereikt, waaronder de geslaagde fusie van ziekenhuizen tot het Bravis Ziekenhuis en zijn duidelijke betrokkenheid bij de regionale ziekenhuiszorg.
–
–
Hans Ensing is naast zijn carrière in de zorg ook bekend als auteur van het boek “De NEKAF-Chrysler story”, gepubliceerd in 1999.
Bedrijfsnaam: Woningbouw Centraal Nederland
LinkedIn:
Contactgegevens:
[site_reviews_summary assigned_posts=”post_id”]
[site_reviews_form assigned_posts=”post_id”]