2.1 C
Amsterdam
donderdag, maart 13, 2025

Luuk van den Heuvel

Luuk van den Heuvel is sinds februari 2017 Managing Partner bij Grimonte Investment Management B.V., een rol waarin hij zich richt op vastgoedacquisitie en financiële analyses. Voor zijn huidige functie heeft hij bijna een decennium bij The IBUS Company gewerkt. Hij begon zijn carrière als projectmanager bij Holland Jachtbouw.

Opleiding

Luuk van den Heuvel heeft geen informatie over zijn opleiding beschikbaar op LinkedIn.

Carrière

Van den Heuvel begon zijn loopbaan in juni 2000 als projectmanager bij Holland Jachtbouw, waar hij tot november 2002 werkzaam was. Daarna was hij vijf jaar Acquisitions Manager bij Tamoil. Voordat hij naar The IBUS Company ging in september 2007, werkte hij daar als Asset Manager totdat hij in januari 2010 de rol van Investment Manager op zich nam. In totaal was hij zeven jaar aan The IBUS Company verbonden en heeft daar een aanzienlijke bijdrage geleverd aan de acquisitie en structurering van vastgoedbeleggingen in Nederland en Duitsland. In 2017 richtte hij samen met twee partners Grimonte Investment Management op.

Werkzaamheden

Van den Heuvel is voornamelijk erkend om zijn expertise in vastgoedacquisitie en fund structuring, waaronder zijn betrokkenheid bij diverse vastgoedprojecten in binnen- en buitenland.

Nevenfuncties en -activiteiten

Van den Heuvel is momenteel lid van de Raad van Commissarissen van Holland Property Group sinds december 2019. Tevens heeft hij van januari 2012 tot januari 2014 de functie van voorzitter vervuld bij de MSRE Alumni Association.

Prive

Luuk van den Heuvel woont in Naarden.

Trivia

Managing partner

Bedrijfsnaam: Grimonte Investment Management

LinkedIn:

Contactgegevens:

  • heuvel@grimonte.nl

[site_reviews_summary assigned_posts=”post_id”]

Uw review

[site_reviews_form assigned_posts=”post_id”]