Ronald Majoor is directeur bij Castanea Bedrijfsmakelaars, waar hij gespecialiseerd is in de aan- en verkoop van belegging onroerend goed. Momenteel is er geen bijkomende informatie over eerdere functies beschikbaar. Zijn werkzaamheden zijn gericht op het identificeren van kansen binnen de beleggingsmarkt.
Ronald Majoor heeft van 1993 tot 1996 gestudeerd aan de Hogeschool Utrecht, waar hij zijn opleiding heeft afgerond. Voor deze studie heeft hij van 1984 tot 1988 een middelbare schoolopleiding gevolgd.
Na zijn afstuderen heeft Majoor zijn carrière in de vastgoedsector voortgezet. Gedurende zijn loopbaan heeft hij zich gefocust op beleggingen en het optimaliseren van vastgoedportefeuilles. Details over eerdere functies zijn niet beschikbaar.
Ronald Majoor staat bekend om zijn deskundigheid op het gebied van beleggingen, waarbij zijn vermogen om kansen te zien, waar anderen bedreigingen ervaren, wordt benadrukt. Hij staat ook bekend om zijn benadering van vastgoedtransacties als een probleemoplossende teamspeler.
–
Ronald en zijn vrouw Teresa hebben samen zeven kinderen en twaalf kleinkinderen, waarvan er drie in Duitsland wonen. Het echtpaar heeft onlangs hun woning in Hilversum verruild voor een nieuwbouwwoning in Giesbeek, waar ze zich nu hebben gevestigd.
Ronald Majoor is betrokken bij de lokale gemeenschap in Giesbeek, waar hij en zijn vrouw zich hebben ingeschreven voor buurtinitiatieven en sociale activiteiten met hun nieuwe buren.
Bedrijfsnaam: Castanea Bedrijfsmakelaars
LinkedIn:
Contactgegevens:
[site_reviews_summary assigned_posts=”post_id”]
[site_reviews_form assigned_posts=”post_id”]